Poszukiwany mężczyzna zatrzymany przez drawskich funkcjonariuszy

zdjęcie: Poszukiwany mężczyzna zatrzymany przez drawskich funkcjonariuszy / pixabay/4992468
Do zdarzenia doszło w późnych godzinach nocnych. Drawski patrol policji około godziny 2.00 na jednej z ulic miasta zauważył mężczyznę, który poszukiwany był do doprowadzenia do zakładu poprawczego.

Na widok mundurowych mężczyzna natychmiast podjął próbę ucieczki. Pomimo wydawanych poleceń 20-latek zaczął uciekać, po czym wskoczył do rzeki próbując przedostać się na jej drugi brzeg. Policjanci natychmiast wyruszyli w pościg. W tym samym czasie policjant będący po służbie słysząc okrzyki „stój Policja” podjął próbę zatrzymania uciekającego mężczyzny, po czym wskoczył za nim do rzeki i zatrzymał uciekiniera, przekazując go w ręce kolegów.

Zatrzymanego mężczyznę osadzono w Komendzie Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim, a następnie doprowadzono do Zakładu Poprawczego.

mł. asp. Karolina Żych